Geçtiğimiz yıl Dr. Vehbi Karakaş'ın "Niçin Namaz" kitabını Siyer Yayınları etiketiyle raflarda görmüştük. Şimdi ise Siyer Yayınları yayınlanan iki eserin daha müjdesini verdi. "Namaza Nasıl Başlanır?" kitabının beşinci baskısı Mart 2019 itibariyle Siyer Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.


Resulullah Efendimiz ve O'nun Kutlu Ashabının hayatını konu edinen kitaplarla sık sık gündeme gelen Siyer Yayınları'nın Genel Müdürü Ömür Yıldırım özellikle yeni çıkan "Hz. Muhammed'i (sas) Okuma, Anlama ve Yaşama Sanatı" kitabı hakkında açıklama yaptı:

Ömür Yıldırım kitap hakkında "Dr. Vehbi Karakaş'ın Siyer alanında çok farklı sorulara cevap veren bir kitabı ile karşı karşıyayız: 'Hz. Muhammed'i (sas) Okuma, Anlama ve Yaşama Sanatı' kitabını Mart 2019 itibariyle okuyucuyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dr. Vehbi Karakaş'ın bu kitabı neden dünyanın en başarılı Üniversiteleri Hz. Muhammed (sas) gibi mükemmel bir insan yetiştiremedi, Hz. Peygamber'in terörü bitirme tekniği ve taktiği gibi konuları Efendimizin hayatından adeta bir zaman makinesi kullanarak bugüne taşıması açısından çok başarılı. Ayrıca sahabeden farklı tablolarla da kitap okuyucuyu sürüklüyor. Vehbi Hoca'nın özellikle 'Vahşi Nasıl Yahşi oldu?' sorusu Hz. Peygamber'in terbiye metodu ve sahabe gibi bir neslin nasıl yetiştiğini çok güzel özetliyor." dedi.